وبلاگ رسمي مهدي وكيليان

وبلاگ رسمي مهدي وكيليان

ن والقم و مايسطرون

تبريك روز معلم


بسمه تعالي

 

معاونت آموزشي پژوهشكده حقوقي شهردانش ضمن تبريك روز معلم و گراميداشت مقام عالي اين بزرگواران، وظيفه خود ميداند تبريك ويژه به اساتيد محترمي كه در مدت كوتاه فعاليت واحد آموزش وقت ارزشمند خود را در اختيار اين واحد قرارداده و جامعه حقوقدانان عضو پژوهشكده را از تجربيات گرانقدر خود برخوردار نمودند علي‌الخصوص آقايان دكتر ابراهيمي، دكتر براتي، دكتر مهابادي، دكتر تفكريان، دكتر عباسي، دكتر صادقي‌نشاط، دكتر مشكان ‌مشكور، دكتر شريفي طرازكوهي، دكتر ربيعي، دكتر باقري، دكتر قنبري، دكترصالحي و آقاي دولتشاهي عرض نمايد.

همچنين از تمامي همراهان و اساتيد گرانقدر كه تا كنون خالصانه در رشد و گسترش فضاي هم انديشي باشگاه حقوق شهر دانش با صرف دانش و زمان خود مشاركت نمودند، از جمله آقايان: دكتر حسين آقايي جنت مكان، دكتر مصطفي اِلسان، دكتر خسرو اشرفي، دكتر فرهاد دبيري، دكتر يوسف رشيدي، دكتر علي صابري، دكتر محمد كمالي، دكتر سهيل معيني، دكتر علي محمدي، فرشيد هكي، و سركار خانم الهام يوسفيان تشكر نمايد.


برچسب‌ها: باشگاه حقوق - معاونت آموزش - شهر دانش
+ نوشته شده در ساعت   توسط دکتر وکیلیان | (0) نظر

مسير عدالت


بيش از سي و پنج سال در مسوليت هاي مختلف دستگاه قضايي در جهت تحقق عدالت تلاش كردن و از فراز و نشيبها و بحرانهاي مختلف با سر افرازي عبور كردن كار بزرگيست كه فقط بزرگان توان انجامش را دارند. سيد عليرضا اوايي از بزرگ مردان عرصه قضاست كه امروز يكشنبه هفتم ارديبهشت  مراسم با شكوه توديعش از رياست دادگستري استان تهران و شايد هم قوه قضاييه  برگزار شد. خوشنامي سيد پس از سالها خدمت ثمره تقوا و پاكدستي اوست. او اكنون سمتي ندارد، لذا بي اغراق ميتوان گفت او از افتخارات سيستم قضايي ايران است. از سيد، حقوقدانان در اينده بسيار خواهند شنيد. باشگاه انديشه و معاونت اموزش شهر دانش تجارب و انديشه هايش را قدر دان خواهد بود.


برچسب‌ها: عدالت - شهر دانش
+ نوشته شده در ساعت   توسط دکتر وکیلیان | (1) نظر

ن والقلم و ما يسطرون


 

عشق به عدالت در نهاد انسان است و گرايش فطري وي به احقاق حق هر انسان انديشمندي را به تحليل آن وا مي دارد و او را به سمتي سوق مي دهد كه گسترش عدالت در جامعه را كمال مطلوب خود قرار دهد، كه البته چنين كمالي حاصل دانش نيك و راستين است كه انسان را به سمت آرمان خود در تاريكي هاي جهل هدايت مي كند و او را به سعادت حقيقي مي رساند. همين فضيلت است كه هر انساني را خواهان حسن اداره امور جامعه و حكومت مي كند و حقوقدان را براي اداره جامعه و اجراي عدالت تربيت مي نمايد.

معاونت آموزش با چنين انگيزه اي جامه حيات پوشيده است و باشگاه انديشه موسسه شهر دانش با همفكري شما عزيزان  زمينه ساز استيفاي حق و تحقق  عدالت خواهد بود، و از همه دوستان و حقوقدانان صميمانه مي خواهيم كه ما را در انجام اين مهم با نظرات و پيشنهادات سازنده خود مساعدت كنند و با حضور گرم خود ما را در برداشتن گامهاي بلندتر و سازنده تر ياري نمايند.


برچسب‌ها: باشگاه حقوق - معاونت آموزش - عدالت
+ نوشته شده در ساعت   توسط دکتر وکیلیان | (0) نظر

X